Uživatelské jméno: Heslo: Dnes je 27. května 2024
Aktuálně O městě Pro turisty Pro občany Podnikatelé Katalog
počasí.stříbro.cz | fanstyby.stříbro.czKurz zpracování mezd na počítači
Dne 26.01.2019 v 08:00


Kurz je určen začátečníkům a nepředpokládá ...

žádné hlubší znalosti. U kurzu zpracování mezd jsou vítané základní znalosti problematiky odměňování a základních zákonných předpisů z oblasti mezd a odměňování. Absolventi kurzu získají přehled o moderním způsobu vedení mzdové agendy s využitím počítače. Kurz je celodenní a koná se v sobotu od 8:00 do 16:00 v zasedací místnosti firmy SoftAg ve Stříbře.

V kurzu zpracování mezd bude probrána práce pracovníka personalistiky, vedení dokumentace o zaměstnancích, nástupy a výstupy, typy pracovních poměrů, zákoník práce, základní druhy odměňování a výpočet mezd, pojistné na zdravotní a nemocenské a důchodové pojištění, zdaňování mezd, splatnost a výplata mzdy, náhrady mzdy při nemoci, roční zúčtování záloh na daň z příjmu ze závislé činnosti.

Vše výše uvedené bude předváděno na počítači s videoprojekcí. Pokud si donesete vlastní notebook, obdržíte demoverzi programů. Na kurz se lze předem domluvit i na zapůjčení počítače.

Absolventi kurzu jako bonus mohou do 10.2.2019 zakoupit mzdový program SoftAg se slevou ve výši 50% ceny kurzu.

Registraci na kurz zpracování mezd na počítači provedete -Z D E- nebo přihlášku níže vytiskněte, vyplňte a naskenovanou pošlete e-mailem nebo vyplněnou pošlete poštou. Přihláška je považována za závaznou až po zaplacení odpovídající částky.

Přihláška na kurz Zpracování mezd na počítači.

Další akce:

Ing. Josef Hrábek
SoftAg STŘÍBRO s.r.o. 
nám. Svobody 219, Stříbro
Telefon: 374 623 540
Mobil: 739 058 269
E-mail: skoleni@softag.cz

Poznámka redakce: placená inzerce.

Spádová oblast: Plzeň, Město Touškov, Horní Bříza, Třemošná, Kaznějov,  Starý Plzenec, Nýřany, Heřmanova Huť, Kladruby, Dobřany, Chotěšov, Stod, Přeštice, Holýšov, Staňkov, Horšovský Týn, Domažlice, Poběžovice, Hostouň, Bělá nad Radbůzou, Rozvadov, Přimda, Stráž, Staré Sedlo, Bor, Černošín, Konstantinovy Lázně, Bezdružice, Úterý, Pernarec, Úněšov, Manětín, Mariánské Lázně, Planá, ... .Autor: Ing. Josef Hrábek

Na tuto akci není prozatím přihlášen žádný z našich redaktorů.

Pro reakci na článek musíte být přihlášen
Účetnictví a prodejna počítačů Stříbro | Tvorba www stránek Stříbro