Uživatelské jméno: Heslo: Dnes je 13. června 2024
Aktuálně O městě Pro turisty Pro občany Podnikatelé Katalog
počasí.stříbro.cz | fanstyby.stříbro.cz
Registrace na stribro.cz
Registrací získáte např. možnost přidávat akce do kalendáře nebo dostávat upozornění na novinky.

Vlastní registraci provedete následovně:
Klikněte vlevo v "Hlavním menu" na "Registrace" a vyplňte registrační formulář. Pak klikněte dole na tlačítko registrovat - na zadanou elektronickou adresu bude zaslán e-mail s vyplněnými registračními údaji.


Přidání nové akce do kalendáře
Podmínkou je registrace na stribro.cz - viz. nápověda "Registrace na stribro.cz"

Vlastní zadání nové akce (Přidej akci):

1) připravte si nějakou akci, kterou budete pořádat
2) na www.stribro.cz si vlevo dole v "kalendáři" klikněte na číslo dne, kdy se akce má konat a napravo se otevřou akce, které jsou již na ten den zadané - zkontrolujte, zda už tam akce není zadána.
3) úplně nahoře zadejte uživatelské jméno (přezdívku) a heslo a klikněte na tlačítko "Přihlásit".
4) klikněte vlevo v "hlavním menu" na "Přidat novou" - je tam zobrazeno "Akce (přidat novou)", ale musíte kliknout na "(Přidat novou)".
5) zobrazí se rozhraní pro přidávání akcí:
a) do nadpisu zadejte pouze jednu řádku, aby nadpis při zobrazování nezabíral dvě řádky.
b) do popisu akce zadejte také pouze jednu řádku, aby popis při zobrazování nezabíral dvě řádky.
c) datum vyplňte obráceně ROK-MĚSÍC-DEN tak, jak je předvyplněn vzor včetně pomlček.
d) čas vyplňte již normálně např. 14:30:00
e) do obce vyplňte jméno obce, kde se akce koná.
f) odkaz na jiné webové stránky - se použije pouze pokud nebudete vyplňovat tělo zprávy (bod g), tzn. že akce je popsána na jiných webových stránkách - např. www.zadavanaakce.cz a zaškrtnout Nové okno.
g) tělo zprávy - pokud není vyplněn odkaz (viz. bod f), je potřeba popsat akci.
Při psaní těla zprávy (popisu akce) můžete použít obdobně jako v textových editorech "tučný tisk", "kurzívu" nebo "podtržení" tím, že před textem kliknete na odpovídající tlačítka. Na rozdíl od textového editoru se v psaném textu objeví značka např. zahájení tučného tisku (po stisknutí tlačítka B) a tam kde chcete tučný tisk ukončit, tak opět kliknete na tlačítko "B" a zase se umístí do textu značka pro ukončení tučného tisku. Značek si nevšímejte, při výsledném zobrazení nebudou vidět, ale způsobí tučné zobrazení textu mezi nimi. Obdobně fungují i ostatní tlačítka včetně barev.
h) nakonec kliknete dole na tlačítko "Odeslat" - akce se zobrazí a můžete se rozhodnout, které ze dvou tlačítek níže použijete: "Odeslat akci na stribro.cz" nebo "Ne, ještě chci akci upravit".

Takto zadané akce se ale nezobrazí rovnou na stribro.cz, ale až po schválení administrátorem. Pokud chcete, aby se Vámi zadané akce ihned zobrazily na stribro.cz, obraťte se na hotline@stribro.cz a požádejte o zřízení redaktorského přístupu. Až budete mít redaktorský přístup, tak se Vámi zadané akce či články ihned zobrazí na úvodní straně stribro.cz a dokonce získáte možnost umisťovat na stribro.cz i fotografie ve formátu JPG.


Registrace do diskusního fóra
Váš vlastní účet do diskusního fóra vytvoříte jednoduše kliknutím na tlačítko Registrace v horním hlavním menu diskusního fóra. Do fóra je nutná samostatná registrace.

1. krok
Souhlas s podmínkami
Zde stačí jednoduše kliknout na odkaz "Souhlasím s těmito podmínkami". Tímto krokem souhlasíte s tím, že administrátoři nenesou zodpovědnost za Vaše příspěvky

2. krok
Vyplnění registračních údajů
Zde vyplňte uživatelské jméno a e-mailovou adresu. Následuje dvojí zadání hesla, kterým budete přistupovat do diskusního fóra. Jako poslední povinný údaj zadejte ověřovací kód. Ostatní položky jsou nepovinné.

3. krok
Dokončení registrace
Naposledy si zkontrolujte zadané údaje a kliknutím na tlačítko "Odeslat" úplně dole na stránce se zaregistrujete. Nyní se můžete vrátit do fóra a přihlásit se pomocí Vašeho uživatelského jména a hesla.


Zadání příspěvku do fóra
Pokud chcete zaslat příspěvek do diskusního fóra, máte dvě možnosti. Pokud již existuje téma, na které chcete diskutovat, jednoduše se proklikejte až do požadovaného tématu a klikněte na tlačítko "Zaslat odpověď". Poté jednoduše vyplníte text příspěvku a stisknete tlačítko "Odeslat".

Druhá možnost je založení vlastního tématu. Jednoduše vstoupíte do požadované kategorie diskusního fóra a kliknete na tlačítko "Založit téma". Otevře se Vám stránka, kde opět jednoduše vyplníte text příspěvku. Jediným rozdílem od odpovídání je to, že je navíc potřeba vyplnit nadpis. Po vyplnění těchto položek opět klikněte na tlačítko "Odeslat".


Jak přidat RSS kanál na stránku seznamu?
Pro ukládání Vašich nastavení na stránce seznamu musíte být přihlášeni. Poté jednoduše kliknete na tlačítko přidat na Seznam další zprávy a nastavíte úplně v dolní části adresu na RSS na stříbro.cz, která je http://www.stribro.cz/rss.php


Účetnictví a prodejna počítačů Stříbro | Tvorba www stránek Stříbro