Uživatelské jméno: Heslo: Dnes je 1. srpna 2021 a svátek má Oskar
Aktuálně O městě Pro turisty Pro občany Podnikatelé Katalog
počasí.stříbro.cz | fanstyby.stříbro.czPozvánka na jednání zastupitelstva města
Dne 12.04.2011 v 17:00


Zastupitelstvo města bude na svém řádném zasedání ...

v úterý 12. dubna 2011 od 17:00 v obřadní síni městské radnice ve Stříbře projednávat tento program jednání.

Kompletní pracovní materiály pro jednání zastupitelstva najdete "ZDE".

Předcházející  článek z kategorie "Zastupitelstvo".Autor: Ing. Josef Hrábek

Na tuto akci není prozatím přihlášen žádný z našich redaktorů.


12.04.2011 - 12:12:03
občan - pro Jana: asi jste trochu mimo..směna pozemků započala už za soudruha Nenutila..tam bych hledal vinu, naopak, p.Plánka a p.Červený byli proti této směně..ale hodíme to na ně, to je nyní v módě..Tady to byla práce poctivého Nenutila a ještě poctivějšího Hanzlíčka..
12.04.2011 - 08:29:41
ladislav - Neuvěřitelná špína co si Sihelská na MKS dovolila, kdo nezná detaily, neuvěří. Zjistil jsem to včera a nemohl jsem uvěřit, Plánka je bídák na entou, stačí se mu podívat do očí nevidíte nic dobrého, proč je takový člověk ve vední města nevím, je to ostuda a Sihelská se za kus žvance změní v nevypočitatelnou intrikánskou a snad i zkorumpovanou svini. Je to opravdu hnus, pokud s tímto zastupitelé něco neudělají, tak se veřejně přihlásí k tomu co se tam děje.
12.04.2011 - 08:28:54
jana - Proč by si někdo měl posvítit na směnu pozemků pana Zemana, vždyť to udělal tak transparentně. Sice to bylo v rozporu z jednacím řádem zasedajícího zastupitelstva. Nemluvě o středu zájmů. Ale vše je asi čisté, protože přeci naše slavná TOPka děla věci jenom čistě, transparentní víc, než si myslíme ( http://eshop.top09.cz/index.php?io=imgDetail;src=/products/cpojnejvetsi/TOP-522.jpg ). Že je to tak pane Červený, Plánko, Šrámku?
11.04.2011 - 20:31:50
občan - souhlas..kontrolní výbor by si mohl posvítit též na směnu pozemků.
11.04.2011 - 20:13:27
dirigent - Není už docela dost informací k tomu, aby konečně kontrolní výbor začal konat?
11.04.2011 - 19:13:14
yannee - Tak přítomnost paní Sihelské by mě taky dost zajímala, ale hlavně si myslím, že na takový tah, co provedla, je ona sama moc hloupá, takže by mne spíš zajímalo, kdo tahal za provázky
11.04.2011 - 14:47:13
rak - pro Mecenáš.. nazvat Sihelskou novinářkou jste hodně přestřeli. Novinář by měl mít aspoň fakultu žurnalistiky aby úroveň za něco stála koukněte na Tachovský deník, jak to tam vypadá když píše každý kdo má ruce.
11.04.2011 - 12:37:33
mecenas - Já doufám, že to stříbrské vedení nenechá dojít až k soudnímu sporu a vyřeší to s paní "ředitelkou" rázně a rychle. Jiná alternativa nepřichází v úvahu. Pana Vovsíka neznám, ale na nějakém zastupitelstvu pan Plánka údajně říkal, že chce dát smlouvy uzavřené minulým vedením renomované právní kanceláři v Plzni. Zda tím myslel pana Vovsíka, nevím. Ale zřejmě to nikdo pro město nebude dělat zadarmo, takže by se žádost o finance na právníky měla objevit v nějakých materiálech pro radu nebo zastupitelstvo.  
11.04.2011 - 11:29:09
Mila - Že paní Sihelská dostane místo ředitelky MKS za ty předvolební články pro TOP 09 a odstoupení z kandidátky ODS, byly jen dohady. Dnes je ředitelka MKS. Teď ještě vyžehlit ten prů... s ODS a zaměstnat pana Koenigsmarka, kdo ví co bude po dalších volbách a on už ředitele MKS dělal, tak s ředitelováním pomůže. Nikde není napsáno, kdo byl ve výběrové komisi, prý ji vybírali pan Červený s panem Plánkou? Co je na tom pravdy?
11.04.2011 - 09:29:41
error - pro mecenas: ano, máte pravdu, měl jsem namysli radní, nerad bych křivdil některým zastupitelům. Vidím, že se v této situaci orientujete. Můžete mi proto říct, co je pravdy na tom, že pokud dojde k soudnímu sporu mezi oběma stranami, má město zastupovat jistý pan Vovsík z Plzně, který je znám tím, že se neštítí vůbec ničeho? Protože pokud je tohle pravda, jen to svědší o prohnilosti našich radních a v budoucnu se má tohle město ještě na co "tešit".
11.04.2011 - 09:29:07
error - pro mecenas: ano, máte pravdu, měl jsem namysli radní, nerad bych křivdil některým zastupitelům. Vidím, že se v této situaci orientujete. Můžete mi proto říct, co je pravdy na tom, že pokud dojde k soudnímu sporu mezi oběma stranami, má město zastupovat jistý pan Vovsík z Plzně, který je znám tím, že se neštítí vůbec ničeho? Protože pokud je tohle pravda, jen to svědší o prohnilosti našich radních a v budoucnu se má tohle město ještě na co "tešit".
10.04.2011 - 22:37:10
rak - pro Mila: ano již po volbách při sestavování koalice byl post ředitele MKS ze strany Plánky jako požadavek něco za něco, což mohou potvrdit všichni přítomní těchto jednání, kde to bylo vysloveno.
10.04.2011 - 22:14:29
mecenas - Errore, pokud za pí. Sihelskou někdo stojí, pak to musí radní a ne "pouhý" zastupitel. Jinak si myslím, že nemá zkušební dobu, protože je jmenována. Věřím v soudnost a uznání chyby ze strany radních a rychlé a jasné řešení. Jinak pan Koenigsmark už může oficiálně pracovat a nemusí tajně docházet radit paní ředitelce.
10.04.2011 - 20:52:21
Mila - Pro rak: Máte nějaké důkazy nebo to jsou jen spekulace a pomluvy? Pro mecenáš: Aha, proto byl tedy v pátek na divadle pan Koenigsmark. A ty kytky, to byla ostuda!!!
10.04.2011 - 18:18:05
rokr - To je pravda? Fakt mají být znovu na MKS soudruzi Koenigsmark a Karásek? Teď už mi to začíná zalézat za nehty! Pamatuje si někdo, co znamenal za komunistů pojem "kulturtrégr"? Že by?
10.04.2011 - 11:15:05
rak - Je to tak jak píšete M+E. Celou akci jak rozbít MKS započal po volbách pan Plánka a Nenutil. Plánka protože rozumí snad jen hudbě a taky neunesl žeš by si nezabubnoval když velice chtěl a Nenutil si to vykšeftoval aby byl v radě. To co se pak stalo dál je klasický příklad toho, jak nezkušení a naivní zastupitelé ( starosta a místostarosta ) nedohlédnou za hranici svých rozhodnutí dostadit nezkušeného nevhodného člověka na post ředitele MKS. Tak jak si to Plánka asi přál návrat zpět do starých časů Koenigsmarka a Karáska na MKS. Je to hnus velebnosti co se děje a čeho se ještě dočkáme. Bohužel nejsem pesimista, ale světlých zítřků se öd tohoto tandemu Červený ( roztěkaný důchodce ) a Plánka (zaneprázdněný bubeníček ) asi nedočkáme. Tož kupředu soudruzi děláte to dobře. Čest práci - TÉ VAŠÍ.
09.04.2011 - 23:06:14
error - Naprostý souhlas s mecenas. Je taky velmi diskutabilní, že si paní Sihelská může dovolit provádět personální změny ve zkušební době, přičemž jí bylo jasně sděleno, že v tomto období nic takového dělat nemá. Tudíž předpokládám, že si musela být svým počínáním jistá, protože za ní stál někdo ze zastupitelstva. Není těžké si domyslet, kdo jím byl. Pravděpodobně ten, kdo jí na MKS prosadil. Že pane Plánka a další...
09.04.2011 - 19:58:42
mecenas - Jsem zvědavý, zda se zastupitelstva zúčastní i nová paní "ředitelka" MKS. Zda najde tu odvahu, aby po těch prasárnách, které se pokusila udělat zaměstnancům MKS, přišla řešit následky svých činů a zodpovídat se nejen zastupitelům, ale i ostatním občanům. Že výběrové řízení nebylo zrovna v pořádku, je známé. Že funkci chtěla a získala je věc a rozhodnutí našich radních. Na to, že ona nemá vedoucí schopnosti, natož nějakou vedoucí praxi, bylo také poukazováno. A jak to paní Sihelská vyřešila? Jednoduše, vyhodit stávající zaměstnance, aby mohl přijmout pana Koenigsmarka, který za ní bude dělat práci, na kterou ona nemá. I když nošení květin na divadle mu také jde výborně. Že ale bude mít žaludek a zbaví se zaměstnanců takovým způsobem, to bych od novinářky Sihelské nečekal. Myslím si, že tím ve Stříbře ztratila kousek poslední cti a nikdo už jí nebude tu její komedii, kterou přede všemi hraje, žrát. Pokud není schopná rada toto vyřešit, pak by měli zasáhnout ostatní zastupitelé, protože jinak kultura ve Stříbře skončí úplně. Občané a zastupitelé, přemýšlejte...  Pro reakci na článek musíte být přihlášen
Účetnictví a prodejna počítačů Stříbro | Tvorba www stránek Stříbro