Uživatelské jméno: Heslo: Dnes je 28. srpna 2025
Aktuálně O městě Pro turisty Pro občany Podnikatelé Katalog
fanstyby.stříbro.cz



Pohřeb firmy AFL
Dne 03.08.2009 v 10:00


to je motto pochodu, na který jste všichni zváni. ...

V pondělí 3. srpna 2009 se uskuteční setkání a protestní pochod bývalých zaměstnanců Alcoa Fujikura Czech Stříbro a Platinum Equity a dalších občanů v souvislosti s ukončením činnosti této firmy ve Stříbře.

Akce bude zahájena v 10.00 hodin  ve Stříbře na Náměstí Svobody, odkud průvod půjde k sídlu firmy, kde účastníci plánují cca v 11.00 hodin  symbolickou tryznu firmy.

Doplňující informace k výše uvedené tiskové zprávě:

V pondělí 3.8.2009 se uskuteční pochod všech bývalých zaměstnanců AFL. Pochod bude zahájen v 10:00 hod. od kina Slávia ve Stříbře a ukončen bude před firmou AFL. Motto pochodu je - Pohřeb firmy AFL. Prosím vás o co největší účast. Může přijít kdokoliv, komu vadí uzavření našeho závodu (rodinní příslušníci, známí, kamarádi). Rozšiřte tuto informaci dále. Uzavření našeho závodu nebude mít dopad jen na zaměstnance firmy, ale i na další soukromé podnikatele a tím na další jejich zaměstnance, na obchodníky, dopravce a další.

Před zahájením pochodu bude krátký projev. Doufáme, že již nenastanou žádné komplikace a průběh této akce proběhne bez problémů.

Ještě upozorňuji, že není nutné s sebou brát původně plánované cihly - není prostor k postavení plánované zdi nebo mohyly. Vezměte si s sebou hřbitovní svíčky, které následně před závodem zapálíme. Budou ještě další rekvizity.





Autor: Dušan Bílek






Pro reakci na článek musíte být přihlášen
Účetnictví a prodejna počítačů Stříbro | Tvorba www stránek Stříbro