Uživatelské jméno: Heslo: Dnes je 13. června 2024
Aktuálně O městě Pro turisty Pro občany Podnikatelé Katalog
počasí.stříbro.cz | fanstyby.stříbro.czSeminář Mzdy – předpisy a zákony 2018
Dne 29.01.2018 v 08:15


Víte, jaké jsou novinky od 1.1.2018? Nevíte? Přihlašte se! ...

Na základě letitých zkušeností pořádáme seminář až po uzavření mezd za prosinec minulého roku, tedy v době, kdy aktuálně potřebujete s platnými novinkami skutečně začít pracovat a kdy už je celá řada nejasností vysvětlena odpovědnými institucemi. Nic tedy nestihnete zapomenout. Pokud byste ale měli vědět nějakou informaci před termínem semináře, informujeme vás e-mailem ihned po závazném přihlášení na seminář.

Seminář „Aktuální stav mzdových předpisů a zákonů v roce 2018" bude zaměřen na výklady a stanoviska ke změnám legislativy platné od začátku roku 2018 v jednotlivých oblastech:

> zákoník práce,
> všeobecné zdravotní pojištění,
> nemocenské a důchodové pojištění,
> daně z příjmů (nejenom ze závislé činnosti),
> zákon o zaměstnanosti a další související zákony a předpisy.

V teoretické části se RNDr. Libor Pěchouček s použitím datového projektoru zaměří také na roční zúčtování daně ze závislé činnosti a funkčních požitků, výpočet povinného podílu osob se zdravotním postižením a na elektronickou komunikaci s různými institucemi. Na dopoledne 8:15 - 12:00 je plánována obecná (teoretická) část, po obědě 12:30-14:30 seznámíme obecně (teoreticky) s roční závěrkou za rok 2017 ve mzdách a pak ukážeme na příkladu systému SoftAg, jak jsou prezentované změny zapracovány do počítačových programů. Máte-li již znalosti mzdové problematiky pro rok 2018, můžete se zúčastnit jen odpolední části, pak se přihlašujte pod kódem SUM.

Registraci na seminář provedete -ZDE- nebo přihlášku níže vytiskněte, vyplňte a naskenovanou pošlete e-mailem nebo poštou. Přihláška je považována za závaznou až po zaplacení odpovídající částky. Lze zaplatit i hotově při registraci na základě předem poslané přihlášky.

Seminář se koná v salónku Motorestu U Rumcajse v Těchlovicích (ze Stříbra výjezd směr Cheb, v Těchlovicích po pravé straně). Svoje automobily parkujte v zahradě restaurace. Začátek a konec semináře je navázán na autobusové spojení. Prezence 15 minut před zahájením. V restauraci se lze občerstvit i dobře naobědvat, podívejte se na jídelní lístek

Přihláška na seminář Mzdy - předpisy a zákony 2018 k vytištění. 

Následující akce:

Ing. Josef Hrábek
SoftAg STŘÍBRO s.r.o. 
nám. Svobody 219, Stříbro
Telefon: 374 623 540
Mobil: 739 058 269
E-mail: skoleni@softag.cz

Poznámka redakce: placená inzerce.Autor: Ing. Josef Hrábek

Na tuto akci není prozatím přihlášen žádný z našich redaktorů.

Pro reakci na článek musíte být přihlášen
Účetnictví a prodejna počítačů Stříbro | Tvorba www stránek Stříbro