Uživatelské jméno: Heslo: Dnes je 1. srpna 2021 a svátek má Oskar
Aktuálně O městě Pro turisty Pro občany Podnikatelé Katalog
počasí.stříbro.cz | fanstyby.stříbro.czDozvuky voleb


aneb o čem se před volbami příliš nahlas nemluvilo…

 

Již před volbami se na jednom z diskusních fór o Stříbře objevila informace soupeření dvou kandidátů do zastupitelstva. Obyčejný občan si mohl myslet, že jde o nečistou předvolební kampaň, která má vrhnout špatné světlo na toho či onoho kandidáta. Do voleb se k tomu veřejně ani jeden z dotčených pánů nevyjádřil, čemuž se nelze divit.

 

Nicméně po volbách dostali oba prostor k vyjádření v Tachovském deníku. Tento článek můžeme považovat za objektivní zhodnocení situace. Předpokládám, že nikdo nebude chtít osočit redaktora z podjatosti.

 

Doufám jen, že na koncert skupiny Blue Effect si najde cestu co největší počet fanoušků a návštěvníků, kteří nebudou řešit zákulisní tahanice.

 

 

Svůj názor si může každý čtenář udělat sám zde:

http://tachovsky.denik.cz/zpravy_region/vratili-jsme-se-do-normalizace-ptaji-se-fanousci-v.html

 

Glosa pana Šimka ke článku:

http://tachovsky.denik.cz/nazory_region/glosa-normalizace-se-snad-jiz-bat-nemusime20101020.htmlDne 21.10.2010:Bc. Karel Lukeš


23.10.2010 - 14:40:11
mecenas - Pane rak,ze zaujatosti a vareni z vody bych autora nevinil. Mluvil jsem vcera s panem Hladikem,ktery mi potvrdil, co bylo napsano... Rok 1968 nechte spat. Myslim, ze pan Lukes ma vice zkusenosti a rozumu nez nekteri starsi zvoleni zastupitele. Chapu,ze tohle tema nekomu lezi v zaludku,ale aspon nekdo mel odvahu s tim prijit a zverejnit. Kazdopadne diky za pekny hudebni zazitek.
23.10.2010 - 14:33:25
Mila - Pane Kohoute, když tak podrobně sledujete diskuse na stříbrských stránkách, můžete se vyjádřit k tomu, co se v těchto diskusích objevilo a to že paní Sihelská musela odstoupit z kandidátky ODS kvůli vedení Tachovského deníku? Pokud by to totiž byla pravda, tak by to bylo daleko horší, než co popisujete v článku, kde si dva samostatné subjekty domlouvají podmínky smlouvy. Bylo by to pošlapání základního práva občana, tedy být volen. A v konečném důsledku skutečně ovlivnění voleb ve Stříbře. Co Vy na to? Můžete vyvrátit tvrzení, že paní Sihelská odstoupila z kandidátky ODS kvůli vedení Tachovského deníku?
23.10.2010 - 13:41:11
tubarao - Nemám potřebu se zviditelnit a nemusím střízlivět z volebního výsledku, to dělají jiní. Byl jsem upozorněn na tento problém a myslím si, že lidi toto zajímá. Právo na informace máme všichni. Nedělám v této kauze žádné závěry, nemám potřebu hájit tu či onu stranu a ani se mezi dotčené pány nemíchám. Já si svůj názor udělal, ať si ho udělají i jiní sami. Pokud máte jiné informace než ty, které mám já od pana Kohouta a dalších, svěřte se s nimi i ostatním nebo mi je pošlete na mail. Rádi je zde zveřejníme. Do roku 1968 se nikdo vracet nechce, ale to co jsem četl na stribro.net mi přišlo jako vzájemné házení špíny. Proto jsem zde shrnul dostupná fakta. Pokud jsem vás zklamal, mrzí mě to, ale již před volbami jsem psal, že občanům i zastupitelům často chybí informace...A na rozdíl od jiných, kteří hází špínu a polopravdy (teď to neberte osobně) se nebojím podepsat.
23.10.2010 - 13:16:02
rak - pane Lukeši nasadil jste tomu korunu. Škoda že jste mimo mísu. Chápu váš záměr zviditelnit se nyní po volbách a vyjadádřit se asi ke všemu kolem, ale bohužel vaříte z vody. Články, ze kterých čerpáte a na které odkazujete, nazýváte nakonec objektivními - kde berete tu jistotu o objektivnost autora?? Já zažil dobu 1968, kdy u nás v ulicích stály ruské tanky a vojáci říkali - Právda napisála..zděs vojna- a to byla ta jejich pravda, bohužel od reality velice odlišná. Věřím, že i vy časem, až získáte životní zkušenosti procitnete a vystřízlivíte z opojení volebního výsledku. Měl jsem vás za rozumného člověka, ale musím svůj názor změnit. Jedna rada na závěr: nebylo by vhodnější před vlastním psaním ověřit si některé informace třeba u dotčených pánů? Já si dělám na věci zásadně svůj vlastní názor a věc jako objektivita mi nikdy nebyla cizí.
22.10.2010 - 21:15:17
mecenas - Pan Patocka se stejne pry chce naplno venovat priprave na sampionat v kulturistice,tak alespon bude mit cas nahonit svaly v posilovne :o)
21.10.2010 - 18:33:37
Mila - Jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. Po minulých volbách „letěl“ pan Koenigsmark, teď „poletí“ pan Patočka. Kdo asi vyhraje výběrové řízení tentokrát?
21.10.2010 - 11:00:34
mecenas - Diky za informovani,jiz jsem na ten clanek vcera upozornoval. Tak by mely clanky vypadat. Shrnout fakta,dat prostor vsem k vyjadreni. Ted jsem jen zvedavy na diskuzi zde pod clankem.Pro reakci na článek musíte být přihlášen

Publikování nebo šíření článků a fotografií ze stribro.cz je bez souhlasu autora zakázáno.
Účetnictví a prodejna počítačů Stříbro | Tvorba www stránek Stříbro