|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||||||||||||||||||
|
|
fanstyby.stříbro.cz |
|
|||||||||||||||||||||||||
|
aneb proč nerad chodím na stříbrské náměstí, vol. 3 Stříbrské náměstí to nemá právě nejlehčí. Bylo hůř, teď už tak tomu není. Lehce ožívá, občas se tam něco děje, ale nežije plným životem – no jak pro koho, k tomu se dostaneme. Až do 21. července je tam panelová výstava České tiskové kanceláře, Olympijské okamžiky. Od počátku olympijských her až po ty letošní zimní v Itálii. Skvělé záběry, stojí to zhlédnout. Skutečně ! Taky jsem se šel podívat v rámci dnešní (22.6.) podvečerní procházky. Měl jsem to štěstí, že byl i živý doprovodní prgram několika sportů !!! - nejdřív dramatický cyklistický, dokonce mezinárodní mládežnický (nebo to bylo jejich mistrovství ?) závod. Soupeři se mohutně povzbuzovali, bylo jich slyšet všude. Mluvili slovanskou řečí, tuším, že východně od Bukoivských hor (což je daleko za Košicemi) Nedělají nic protizákonné, jen tam prostě jsou. Považují náměstí za svůj dvoreček, protože je tam málo akcí, které by jim dvoreček (dost značně) omezovalo… A proto nerad chodím na náměstí. teď jsem tam byl jen a jen ze zvědavosti člověka, který taky tak tošičku fotí Ale jak se cítí lidi, kteří na námestí musí, chtíc, nechtíc ? Dne 22.06.2026:Laco Kajaba Pro reakci na článek musíte být přihlšen |
||||||||||||||||||||||||||
| Účetnictví a prodejna počítačů Stříbro | Tvorba www stránek Stříbro | |||||||||||||||||||||||||||