Uživatelské jméno: Heslo: Dnes je 6. prosince 2023 a svátek má Mikuláš
Aktuálně O městě Pro turisty Pro občany Podnikatelé Katalog
počasí.stříbro.cz | fanstyby.stříbro.czZastupitelstvo 7. listopadu 2011


Dle usnesení zastupitelstva by se jeho jednání měl ...

zúčastňovat velitel služebny Městské policie ve Stříbře (MěP). Ten se hned na začátku jednání omluvil, že musí jít zajistit dopravní nehodu, což ovšem nezabránilo diskutujícím občanům v konkrétních stížnostech na nekonání MěP. Pan starosta slíbil, že všechny podněty budou prošetřeny.

Zastupitelé následně dostali vyžádaný návrh potřebných finančních prostředků na navýšení stavu MěP o max. 2 strážníky do konce roku 2012 zejména z důvodu zajištění provozování městského kamerového dohledového systému (MKDS), který je již v provozu. Z předložené informace o sestavování rozpočtu města na rok 2012 je zřejmé, že nalezení těchto prostředků bude velmi obtížné.

Zastupitelé schválili dodatek ke Koordinační dohodě o vzájemné spolupráci mezi Policií ČR a Městem Stříbrem, který do této dohody zapracovává právě MKDS.

Zastupitelé se zaobírali možnými úsporami při provozu ledové plochy, která by měla být v provozu od 1. prosince 2011. Předseda komise pro kulturu a sport pozval všechny občany na „Městský ples", který se uskuteční v Kulturním domě.

Na závěr zastupitelstva přítomní uctili minutou ticha památku bývalého starosty pana Petra Bursíka.

Koordinační dohoda o vzájemné spolupráci mezi Policií ČR a Městem Stříbrem.

Dodatek ke Koordinační dohodě ....

Další informace z listopadového jednání Zastupitelstva.

Předchozí článek z kategorie Zastupitelstvo.

Dne 25.11.2011:Ing. Josef Hrábek


29.11.2011 - 09:18:16
gandalf - :)
25.11.2011 - 12:10:28
mecenas - Zajistit dopravní nehodu, to je chvályhodné. Ale proč tam poté další hodin(y) jen stál, když už vše řešila státní (dopravní) policie? Po těch několika minutách zajišťování se mohl přece vrátit na zastupitelstvo. Ale asi dobře věděl, proč zůstat "pracovat" raději venku. Stížnosti občanů na (ne)činnost strážníků byly tentokrát velice konkrétní.Pro reakci na článek musíte být přihlšen


Publikování nebo šíření článku a fotografií ze stribro.cz je bez souhlasu autora zakázáno.
Účetnictví a prodejna počítačů Stříbro | Tvorba www stránek Stříbro