Uživatelské jméno: Heslo: Dnes je 21. listopadu 2017 a svátek má Albert
Aktuálně O městě Pro turisty Pro občany Podnikatelé Katalog
počasí.stříbro.cz | fanstyby.stříbro.cz



Kontakty


Informace info@stribro.cz
Informace ohledně katalogu firmy@stribro.cz

SoftAg Stříbro s.r.o - hotline
tel: 374 623 540
e-mail: hotline@stribro.cz
Provozní doba: Pondělí-Pátek : 07:00-16:30


Seznam redaktorů:

Každý redaktor umisťuje své články a fotografie na www.stribro.cz sám svým jménem a je za jejich obsah osobně odpovědný. Máte-li zájem stát se redaktorem stribro.cz, obraťte se na hotline@stribro.cz.

Martina Sihelskám.sihelska@stribro.cz
Zdeňka Kantováz.kantova@stribro.cz
Bc. Karel Lukešk.lukes@stribro.cz
Věrka Lukešová (Janečková)v.lukesova@stribro.cz
Zbyněk Folkz.folk@stribro.cz
David Junekd.junek@stribro.cz
Václav Bodišv.bodis@stribro.cz
Mgr. Zuzana Kalčíkováz.kalcikova@stribro.cz
Pavla Deredimosováp.deredimosova@stribro.cz
Miloš Kačerm.kacer@stribro.cz
Mgr. Alena Kadlecováa.kadlecova@stribro.cz
Eva Pomyjováe.pomyjova@stribro.cz
Václav Šůchav.sucha@stribro.cz
Kateřina Kvasničkovák.kvasnickova@stribro.cz
Jaroslava Londováj.londova@stribro.cz
Tereza Chvojkovát.chvojkova@stribro.cz
Radka Dankovár.dankova@stribro.cz
Karel Týzlk.tyzl@stribro.cz
Ing. Josef Vajskebrj.vajskebr@stribro.cz
Ing. Dana Rožánková, CSc.d.rozankova@stribro.cz
Ondřej Kinkalo.kinkal@stribro.cz
Gustav ČernýG.Cerny@stribro.cz
Jitka ŠimkováJ.Simkova@stribro.cz
Jana KarvašováJ.Karvasova@stribro.cz
Ivana ŠůsováI.Susova@stribro.cz
Vlastislav VlasákV.Vlasak@stribro.cz
Jan SuchnaJ.Suchna@stribro.cz
Bc. Jan Vavřička, DiSjan.vavricka@stribro.cz
Vratislav Maňákv.manak@stribro.cz
Roman Ichnatolyar.ichnatolya@stribro.cz
MVDr. Karel Jandak.janda@stribro.cz
Josef Šímaj.sima@stribro.cz
Lukáš Novákl.novak@stribro.cz
František Kratochvílf.kratochvil@stribro.cz
Jiří Trávníčekj.travnicek@stribro.cz
Roman Jarabicar.jarabica@stribro.cz
Pavel Bobrp.bobr@stribro.cz
Michaela Minaříkovám.minarikova@stribro.cz
Alena Šilháčkováa.silhackova@stribro.cz
Mgr. Miroslav Cvrkm.cvrk@stribro.cz
Eva SojkováE.Sojkova@stribro.cz
Jan PickaJ.Picka@stribro.cz
Kamila JobováK.Jobova@stribro.cz
Ing. Miroslav Šimekm.simek@stribro.cz
Bc. Milan Žemličkam.zemlicka@stribro.cz
Markéta Frouzovám.frouzova@stribro.cz
Ilona Novotnái.novotna@stribro.cz
Petr Patočkap.patocka@stribro.cz
Jan Krabecj.krabec@stribro.cz
Irena LőrikováI.Lorikova@stribro.cz
Jan AdamJ.Adam@stribro.cz
Dana DivišováD.Divisova@stribro.cz
Jan VačviricJ.Vacviric@stribro.cz
Jana Kunešováj.kunesova@stribro.cz
Martin Čechuram.cechura@stribro.cz
Ing. Miroslav Klauberm.klauber@stribro.cz
Petra Vranáp.vrana@stribro.cz
Ing. Eva Šilhaváe.silhava@stribro.cz
Kateřina Karasovák.karasova@stribro.cz
Kristýna Weilovák.weilova@stribro.cz


Provozovatelem těchto stránek je firma:

SoftAg STŘÍBRO s.r.o.
nám. Svobody 219, 349 01 Stříbro
IČ: 25211455, DIČ: CZ25211455
obchodní rejstřík:
KS v Plzni, oddíl C, vložka 8911

Účetnictví a prodejna počítačů Stříbro | Tvorba www stránek Stříbro