Uživatelské jméno: Heslo: Dnes je 29. ledna 2020 a svátek má Zdislava
Aktuálně O městě Pro turisty Pro občany Podnikatelé Katalog
počasí.stříbro.cz | fanstyby.stříbro.czSeminář Elektronická evidence tržeb (EET)
Dne 13.02.2020 v 09:00


Pro výběr pro vás nejlepšího EET řešení potřebujete znát problematiku. ...

Komplexní problematiku EET za vás nevyřeší účetní, tu si musíte řešit sami, nejlépe s předstihem před jejím zaváděním. Abyste si ale mohli vybrat pro vás to nejlepší řešení, musíte znát problematiku EET. Proto jsme pro vás připravili seminář v ideálním termínu před poslední vlnou EET. Jednak by dle příslibu měla být již k dispozici metodika pro podnikatele z poslední vlny EET a jednak na trhu v té době bude již dostatek praxí a konkurenčním bojem zlevněných nabídek.

V teoretické části se dozvíte vše, co byste měli vědět o EET a v praktické části krátce možnosti, jak se s EET vypořádat. Seznámíme Vás se zkušenostmi z provozu EET v restauracích, pensionech i obchodech. Na závěr Vám předvedeme EET komunikaci v praxi s připojením na internet, i co se stane v případě, že internet přestane být dostupný.

Seminář Elektronická evidence tržeb (EET) je zaměřen na to, jak se na zpřísněná pravidla v evidenci tržeb připravit, co musí podnikatel udělat, aby vyhověl zákonu. Budou probrány základní principy, postupy a povinnosti při elektronické evidenci tržeb, vymezení evidované tržby, jak dělat storna a opravy evidované tržby, jak evidovat tržbu v případě zastupování jiným podnikatelem či evidence tržby ve zjednodušeném i zvláštním režimu. Dozvíte se, které tržby jsou vyloučené z evidence tržeb. Budou osvětleny pojmy autentizační údaje a certifikát pro evidenci tržeb či doba odezvy. Dozvíte se o možnostech technických řešení.

Seminář se koná v salónku Motorestu U Rumcajse v Těchlovicích (ze Stříbra výjezd směr Cheb, v Těchlovicích po pravé straně). Svoje automobily parkujte na zahradě restaurace, vjezd vlevo od budovy motorestu. Prezence 15 minut před zahájením. V restauraci se lze občerstvit i dobře najíst, podívejte se na jídelní lístek. Nejdříve bude probrána obecná (teoretická) část a návazně pak možnosti praktického technického řešení včetně předvedení EET komunikace v praxi.

Registraci na seminář provedete -ZDE- nebo přihlášku níže vytiskněte, vyplňte a naskenovanou pošlete e-mailem nebo pošlete poštou. Přihláška je považována za závaznou až po zaplacení odpovídající částky.


Přihláška na seminář Elektronická evidence tržeb (EET) k vytištění.

Ing. Josef Hrábek
SoftAg STŘÍBRO s.r.o.
nám. Svobody 219, Stříbro
Telefon: 374 623 540
Mobil: 739 058 269
E-mail: skoleni@softag.cz


Poznámka redakce: Tento článek je placená inzerce.Autor: Ing. Josef Hrábek

Na tuto akci není prozatím přihlášen žádný z našich redaktorů.

Pro reakci na článek musíte být přihlášen
Účetnictví a prodejna počítačů Stříbro | Tvorba www stránek Stříbro