Uživatelské jméno: Heslo: Dnes je 16. listopadu 2018 a svátek má Otmar
Aktuálně O městě Pro turisty Pro občany Podnikatelé Katalog
počasí.stříbro.cz | fanstyby.stříbro.czAkční nabídka účetních programů SoftAg
Dne 30.12.2017 v 11:00


Zdarma instalace, nastavení, úvodní proškolení a odzkoušení. EET a GDPR. Konkurenční upgrade. ...

Programátoři firmy SoftAg STŘÍBRO s.r.o. již více jak čtvrt století vyvíjejí počítačové programy ve formě jednotlivých samostatně fungujících modulů pro evidenci faktur, pokladny, zásob, mezd, personalistiky, dlouhodobého majetku, drobného majetku, zakázek, dopravy, PHM a údržeb, živočišné výroby, knihy jízd, objednávek, odbytu, bytového hospodářství, ... . Nově i se zabudovaným EET. Uvedené programové moduly jsou zastřešené účetnictvím nebo daňovou evidencí.

I při přechodu z daňové evidence na účetnictví či zpět zůstává obsluha programů stejná, pouze v účetnictví se zadávají některé údaje navíc a navíc je vlastní modul podvojné účetnictví. Modul daňová evidence je podobný modulu pokladna v účetnictví. Programy lze používat i v počítačových sítích nad jednou společnou datovou základnou.

Je pouze na zákazníkovi, které programové moduly si vybere. Další může případně pořídit později. Vedle základních legislativních upgradů (aktualizací na platné zákony) zajišťujeme i upgrady uživatelské, tzn. že upravujeme programy na základě požadavků našich zákazníků. Aktuálně zapracováváme nařízení EU GDPR.

Na objednávky došlé do 30. prosince 2017 nabízíme zdarma instalaci na odzkoušení programů, základní nastavení programů pro vaše potřeby a úvodní zaškolení obsluhy. Teprve v případě, že vám programy budou vyhovovat, by se uzavřela licenční smlouva. Zavážete-li se smluvně k odebírání údržby (upgradů) programů na minimálně 3 roky za roční paušální cenu, obdržíte programy se slevou ve výši 50%. Používáte-li jiné zakoupené účetní programy, nabízíme konkurenční upgrade na programy SoftAg pouze za cenu paušální roční údržby

V lednu 2018 navíc nabízíme podrobné kurzy obsluhy našich počítačových programů:
- daňová evidence (peněžní deník) vč. faktur, DPH a dlouhodobého majetku - více po kliknutí ZDE,
- účetnictví vč. faktur, pokladny, DPH, banky a dlouhodobého majetku - více po kliknutí ZDE,
- evidence prodejny/skladu zboží/materiálu/služeb s EET prodejem - více po kliknutí ZDE.

Nechte si na programy udělat zdarma nezávaznou cenovou nabídku. Při předložení živnostenského listu na vedení daňové evidence/účetnictví obdržíte 80% slevu od 5ti uživatelské multilicence výše.

Popis programů najdete po kliknutí ZDE.

Ing. Josef Hrábek
SoftAg STŘÍBRO s.r.o.
nám. Svobody 219, Stříbro
Telefon: 374 623 540
Mobil: 603 852 248
E-mail: info@softag.cz

Poznámka redakce: Tento článek je placená inzerce.Autor: Ing. Josef Hrábek

Na tuto akci není prozatím přihlášen žádný z našich redaktorů.

Pro reakci na článek musíte být přihlášen
Účetnictví a prodejna počítačů Stříbro | Tvorba www stránek Stříbro