Uživatelské jméno: Heslo: Dnes je 22. května 2018 a svátek má Emil
Aktuálně O městě Pro turisty Pro občany Podnikatelé Katalog
počasí.stříbro.cz | fanstyby.stříbro.cz31.3. SMOLA a HRUŠKY (SK) + POLEMIC (SK) aneb Slovenské Velikonoce v Konstantinkách
Dne 31.03.2018 v 20:00


jedinečný koncert dvou slovenských legend stylů SKA a reggae na jednom podiu

20:00 hodin

 SMOLA a HRUŠKY -  21 let na scéně

Partička veselých chalanů Smola a Hrušky patři v současné době do absolutní špičky slovenského pop-reggae-punk stylu. Pochází a žijí na Spiši (Spišská Nová Ves a Poprad) a na hudební scéně se pohybují již 21 let. Jejich energická koncertní show je zárukou skvělého a neopakovatelného setu plného barevné směsi reggae, punku, ska, rocku a popu s vlastním hudebním charakterem okořeněným veselými a vtipnými texty. Na své kontě mají již 7 CD a 2 DVD. Kapela odehrála celkově již více jak 1 100 koncertů na Slovensku, v Polsku a Čechách.

 22:00 hodin

POLEMIC 2018 - 30 let na scéně, jedna z nepopuárnějších skupin na Slovensku je velice oblíbená i v Česku

Polemic je osmičlenná slovenská hudební skupina založená v roce 1988 v Bratislavě  Patří mezi přední slovenské skupiny hrající styly ska a reggae. Velmi oblíbení jsou i v České republice. Během svého působení koncertovali v Polsku, Německu, Švýcarsku, Itálii, Chorvatsku i Anglii. Předskakovali kapelám SKA-P, The Wailers, UB40, The Selecter, The Skatalites, Gentleman, The Levellers, Persiana Jones, The Real McKenzies, Yellow Umbrella nebo The Locos.

Předprodej lístků na obecním úřadu v Konstantinkách.

PODROBNOSTI NÍŽE

 

 

Autor: Karel Týzl

Na tuto akci není prozatím přihlášen žádný z našich redaktorů.

Pro reakci na článek musíte být přihlášen
Účetnictví a prodejna počítačů Stříbro | Tvorba www stránek Stříbro