Uživatelské jméno: Heslo: Dnes je 21. června 2018 a svátek má Alois
Aktuálně O městě Pro turisty Pro občany Podnikatelé Katalog
počasí.stříbro.cz | fanstyby.stříbro.czSOUSTŘEDĚNÍ na BABYLONĚ
V týdnu od 13. – 20. 8. 2017 se fotbalové mužstvo starších žáků TJ Baníku Stříbro zúčastnilo soustředění v kempu Srub Babylon. Kluci byli rozděleni do dvou větších chatek, trenéři a vedoucí spali v chatkách menších.

Soustředění začalo vesele. Po příjezdu jsme si všichni vybalili své věci, dali si oběd a odpoledne po menším poledním klidu jsme vyrazili na první trénink na fotbalové hřiště v Babyloně. Cesta na hřiště byla cca 400 m lesem, což bylo příjemné zpestření. Hned cestou z prvního tréninku jsme měli bojovku, kluci běhali po lese a jeden z nich šlápl do vosího hnízda. A výsledek? Jakub Sirový měl jedenáct žihadel, Standa Bárta, který s námi jel jako asistent, jich napočítal šest, další kluci schytali po dvou, třech žihadlech. Zapotili jsme se, ale naštěstí nikdo neměl alergickou reakci a soustředění mohlo pokračovat.

Každý den začínal veselým budíčkem a rozcvičkou, trénovalo se dvoufázově, dopoledne a odpoledne, mezitím jsme měli ještě hodinku fotbalové teorie, aby kluci dobře ovládali pravidla. Jeden den jsme sehráli přátelské utkání proti starším žákům z Domažlic. Přestože kluci dali do zápasu vše, podlehli a tým Domažlic odjížděl z Babylonu s vítězným pokřikem.
Jedno odpoledne si užili kluci na koupališti Babylon, kde si odpočinuli. Poté tam chtěli chodit i po odpoledních trénincích.

Večerní program si kluci také užívali, první tři večery byli rozděleni do dvojic a hráli proti sobě turnaj v nohejbale, který s přehledem vyhráli Honza Flachs a Pepa Bárta. Další večery jsme si udělali oheň, při kterém jsme se dobře bavili při různých soutěžích, scénkách a vtipech. Volný čas trávili kluci společně v chatkách, kde někteří odpočívali po tréninku, jiní hráli karty, nebo lítali s míčem po hřišti a hráli volejbal, nohejbal a další hry. Kluci se ukázali jako skvělá parta, drželi pohromadě, na mobilní telefony nebo počítač si ani nevzpomněli.

Poděkování patří manželům Němcovým, kteří se o nás vzorně starali, výborně nám vařili a byli ochotní s čímkoli kdykoli pomoci.

Všichni odjížděli ze soustředění spokojení a připravení na novou sezónu. Přejme jim tedy hodně úspěchů a doufejme, že za rok se na soustředění vydáme opět ….

Lucie Vykoupilová

Dne 13.09.2017:Ing. Miroslav Klauber

Pro reakci na článek musíte být přihlášen

Publikování nebo šíření článků a fotografií ze stribro.cz je bez souhlasu autora zakázáno.
Účetnictví a prodejna počítačů Stříbro | Tvorba www stránek Stříbro