Uživatelské jméno: Heslo: Dnes je 19. dubna 2024
Aktuálně O městě Pro turisty Pro občany Podnikatelé Katalog
počasí.stříbro.cz | fanstyby.stříbro.cz

Přátelská utkání stříbrských fotbalistů

Fotbalový oddíl mladších žáků TJ Baník Stříbro má za sebou po úspěšně odehrané podzimní části sezóny dvě přátelská utkání. Kluci opět nezklamali, oba zápasy s přehledem vyhráli a jejich konto je tak stále bez jediné prohry!

První zápas sehráli kluci s týmem Dobřan, nejtěžším rivalem skupiny okresního přeboru. Po prvním poločase byl stav utkání 1:1, branku vstřelil Vašek Sýkora po přesné přihrávce Dana Vykoupila.
Druhý poločas začali kluci velice dobře, již ve 33. minutě zvýšil Pepík Bárta na 2:1, ve 48. minutě potvrdil svou brankou vítězství Pavel Rašín, když skóroval na 3:1.

Druhé přátelské utkání sehráli kluci v rámci tréninku s týmem Dioss Nýřany a zvítězili 6:1. Poprvé hráli v jiné sestavě, než jsou zvyklí, neboť do týmu přibyli noví hráči. Branky vstřelili 2x Tomáš Procházka, Adam Valeš, Pavel Rašín, Honza Flachs a Lukáš Tolar.

Podzimní část sezóny zakončili kluci dokopnou, na které byli oceněni za své výkony a snahu, ať už na trénincích či v mistrovských a přátelských utkáních.

Tomáš Procházka

Každý si z dokopné odnesl plakát české reprezentace, samolepku a dobrý pocit z příjemně strávených chvil při bowlingu. Přikládám i výsledky, jak si kluci vedli při bowlingu – vypadá to, že náš tým je nadaný nejen fotbalově J