Uživatelské jméno: Heslo: Dnes je 5. března 2021 a svátek má Stela
Aktuálně O městě Pro turisty Pro občany Podnikatelé Katalog
počasí.stříbro.cz | fanstyby.stříbro.czOzón bojovník proti covidu


Zachrání technické řešení naše školy.?

Vědci a technici nabízí překvapivě zajímavé řešení. Jmenuje se ozonovy generátor.. Ozón spolehlivě zabíjí nejen viry ale i bakterie. Vyrabi se a jsou dostupné v různých variantách a výkonech. V kombinaci s testováním se jedná o spolehlivě řešení zejména pro školy, dílny, ale i společně prostory nemocnic i domovů důchodců. Jsou dostupné stačí jen objednat, že... Zkusme přehodnotit  že boj s virem je pouze věci epidemiologu a lékařů a politiku he..e  Věda 21.stoleti nabízí výraznou dostupnou pomoc. 

Ozonovy generátor do každé třídy a děti do škol. Urychleně.! Šupito presto! Dne 18.02.2021:Jan Picka


19.02.2021 - 13:16:27
Marek_Matúš - Drahý Jene, ono jde spíše o to, že na brněnské poště s návštěvou přes 2200 lidí se během celého dne covid nenalezl ani na plochách, ani ve vzduchu. Nějak nechápu, co by se tím ozónem ničilo. Do dalšího dne školy stejně nic nepřežije. Stejná blbost, jako byla dezinfekce po volbách, akorát škoda peněz a času. Jinak když už tak rád oslovujete, tak pane Matúši, Matúša je zhovadilost. Přeji Vám krásný bezcovidový den.
19.02.2021 - 12:31:22
onza - Pane Matúša, souhlas. Není myšleno foukání ozonu během vyučování, ale před a po, a také vyvetrání po pouziti, návod k použití je u každého pristroje. Stejně tak u dalších prostor.
19.02.2021 - 09:48:33
Marek_Matúš - Tak se nemohu zbavit dojmu, že autor články už byl v minulosti vystaven dost vysoké koncentraci ozónu. Opravdu bych to nedával do každé třídy, dokonce bych to nedělal vůbec. K problematice sdílených prostor provedl experiment profesor Omar Šerý, na videu to je po 3. minutě, nicméně si ho klidně zkoukněte celé, je to poučné. https://www.youtube.com/watch?v=3ccH_ftd-m8 Bezpečnostní upozornění: Ozón je ve vysoké koncentraci jedovatý a zdraví škodlivý. Nesmí dojít k nekontrolovatelnému uvolňování ozónu. Zařízení musí obsluhovat pouze kvalifikovaný personál. V prostorách dezinfikovaných ozonem se nesmí nacházet žádné osoby, zvířata ani květiny. Takto dezinfikované prostory musí být zajištěny proti vstupu osob a zvířat do řádného vyvětrání. Po ukončení dezinfekce ozonem je třeba prostory řádně vyvětrat (dle velikosti 15 - 40min), prostory lze běžně užívat až po 2 hodinách po řádném vyvětrání. Po aplikaci se ozón sám rozloží, nezbude po něm žádný zápach, žádné pozůstatky. Při teplotě 20 °C, tlaku 101.3 kPa je poločas rozpadu 45 minut. Při teplotě 30 °C a stejném tlaku je poločas rozpadu jen 20 minut. Jak ozón působí na člověka: Hygienický limit: 0,05ppm – sensoricky již zaznamenatelný čichem u většiny osob. Při nadýchání ozonu se rychle otupují naše sensorické schopnosti ho dále vnímat. Citlivost našeho čichu se snižuje s každým nadechnutím!!! Ozon je pro člověka nebezpečný zejména v plynném stavu. Způsobuje dýchací potíže. Bolesti hlavy, nevolnost atd. Podráždění sliznic, očí a pokožky. Ve vysokých dávkách může způsobit kolabs a smrt. Ozon způsobuje trvalé poškození plic.Pro reakci na článek musíte být přihlšen


Publikování nebo šíření článku a fotografií ze stribro.cz je bez souhlasu autora zakázáno.
Účetnictví a prodejna počítačů Stříbro | Tvorba www stránek Stříbro